09

Contactgegevens

Bedrijfsarts / Arbodienstverlener

Naam: Arbodienst Beter

Spreekuurlocatie: Hogehilweg 21 | 1101 CB Amsterdam Zuid Oost

Telefoon: 088 9090 220

Website: www.beter.com
Bedrijfsarts: Gladys Tjin A Ton

Leasemaatschappij

Naam: Bright Lease

Postadres: Crown Building North | Hullenbergweg 371 A Amsterdam Zuid Oost

Telefoon: +31 20 451 1702

Email: ruud@brightlease.nl
Website: www.brightlease.nl

Contactpersoon: Ruud Jespers

Pensioen adviseur

Naam: AON Consulting

Postadres: Admiraliteitskade 62 | 3063 ED Rotterdam

Telefoon: +31 10 448 7665

Email: jaap_vlug@aon.nl

Website: www.aon.nl

Contactpersoon: Jaap Vlug

WIA / Collectieve ziektekosten adviseur

Naam: Schouten Zekerheid

Postadres: Postbus 8789 | 3009 AT Rotterdam

Telefoon: +31 10 288 44 44

Email: hans.huizing@schoutenzekerheid.nl

Website: www.Schoutenzekerheid.nl

Contactpersoon: Hans Huizing

Preventiemedewerker

Naam: Laura Reijnders

Telefoon: 06-15116979

Email: laura.reijnders@quintgroup.com

Interne vertrouwenspersonen

Naam: Hilda Vuijk

Telefoon: 06 2163 6636

Email: h.vuijk@quintgroup.com

Naam: Iman Haghighirad

Telefoon: 06 3101 3896

Email: i.haghighirad@quintgroup.com

Externe vertrouwenspersonen

Naam: Kalter / Beter

Telefoon: 088-9090200 / 06 5272 0787

Email: hannelore.kalter@beter.com

Heb je na het lezen van het personeelshandboek toch nog vragen? neem dan contact op met ons hr.nl@quintgroup.com

}